WYSOKIE ODSZKODOWANIA

                                                                                                    

Do dnia dzisiejszego toczą się prawy, w których roszczeń dochodzą poszkodowani w wyniku zawalenia się hali Międzynarodowych Targów Katowickich w styczniu 2006 roku. My również prowadziliśmy dwie z nich.

Zakończyły się one ostatnio wyrokami zasądzającymi od Skarbu Państwa wysokie odszkodowania, dochodzące do miliona złotych. Jak widać zatem, nawet po latach poszkodowani mogą uzyskać należną im rekompensatę. Szkoda tylko, że musi to następować w wyniku trudnych i długich procesów, w których trzeba odpierać szereg zarzutów Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa niejednokrotnie ponownie wiktymizujących ofiary tych wydarzeń

 

 


AKTUALNOŚCI

NASZ BLOG

Pełnomocnik czy organ spółki- kilka słów o prokurencie

 

W ostatnim czasie w dwóch, różnych, prowadzonych przeze mnie sprawach, podniesiony został zarzut nieważności czynności prawnej (w jednym wypadku – umowy, w drugim – oświadczenia w przedmiocie rozwiązania stosunku pracy za wypowiedzeniem) wywodzony z niewłaściwej reprezentacji osoby prawnej (spółki z ograniczoną odpowiedzialnością).  Zapraszamy do lektury artykułu na blogu.


KONTAKT

Andrychów
ul. Brzegi 5a/18
tel. 33 870 28 06
fax 33 875 14 03
pn.-pt. 9.00-17.00
 
Kęty
ul. Kościuszki 15
tel.  33 845 50 10
pn.-cz. 9.00-16.00
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny