ZESPÓŁ

 

Radca Prawny Józef Trojak – założyciel Kancelarii

 

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zawód radcy prawnego wykonuje ponad 30 lat. W tym czasie prowadził obsługę prawną dużych przedsiębiorstw przemysłowych, banków, firm handlowych, przedsiębiorstw i jednostek komunalnych. Od 1988r. kieruje kilkuosobową kancelarią „JURYSTA". Wychowawca wielu aplikantów radcowskich, którzy pod jego patronatem zdobyli szlify zawodowe. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, administracyjnym i podatkowym, a także w organizacji podmiotów gospodarczych oraz ochronie ich interesów prawnych. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw procesowych przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym, które niejednokrotnie znalazły odzwierciedlenie w enuncjacjach prasowych.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

jozef-trojak

 

 

 

Radca Prawny Piotr Trojak

 

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2008 roku ukończył aplikację sądową w Sądzie Apelacyjnym w Katowicach, a w roku 2009 uzyskał wpis na listę radców prawnych. Pracuje w Kancelarii od 2003r. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego i podatkowego. W trakcie kilkuletniej praktyki zawodowej z sukcesami prowadził sprawy przed Sądem Najwyższym oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

piotr-trojak

 

 

 

Radca Prawny Tomasz Niedziela

 

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. W 2008 roku ukończył aplikację sądową w Sądzie Apelacyjnym w Katowicach, a w roku 2009 uzyskał wpis na listę radców prawnych. Pracuje w Kancelarii od 2009 roku. Swoje zainteresowania zawodowe koncentruje wokół prawa cywilnego i rodzinnego.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tomasz-niedziela

 

 

 

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE:

 

 Olga Pęcak - aplikant radcowski

 

 
 

AKTUALNOŚCI

NASZ BLOG

Pełnomocnik czy organ spółki- kilka słów o prokurencie

 

W ostatnim czasie w dwóch, różnych, prowadzonych przeze mnie sprawach, podniesiony został zarzut nieważności czynności prawnej (w jednym wypadku – umowy, w drugim – oświadczenia w przedmiocie rozwiązania stosunku pracy za wypowiedzeniem) wywodzony z niewłaściwej reprezentacji osoby prawnej (spółki z ograniczoną odpowiedzialnością).  Zapraszamy do lektury artykułu na blogu.


KONTAKT

Andrychów
ul. Brzegi 5a/18
tel. 33 870 28 06
fax 33 875 14 03
pn.-pt. 9.00-17.00
 
Kęty
ul. Kościuszki 15
tel.  33 845 50 10
pn.-cz. 9.00-16.00
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny